RUCIANE - NIDA

W jednym z najbardziej malowniczych zakątków Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, w samym sercu Puszczy Piskiej leży Ruciane-Nida.
Atrakcyjne położenie wśród lasów i jezior sprawia, że co roku rzesze turystów spragnionych odpoczynku na łonie natury, odwiedzają Ruciane-Nidę.
Walory Rucianego-Nidy to przede wszystkim wspaniała, nieskażona przyroda. Zasoby leśne stanowią ponad 70 % powierzchni gminy.Polska Akademia Nauk Dom Pracy Twórczej w Wierzbie
Ruciane Nida, Wierzba 7
Tel: 87 423 16 19 lub 516 009 061, Fax: 87 423 16 19
wierzba@wierzba.com.pl

PAN Dom Pracy Twórczej  w Wierzbie to nowoczesne centrum konferencyjne z profesjonalnym zapleczem szkoleniowym i wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez dla firm. Do dyspozycji Państwa oddajemy zespół 2 sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt audio-wizualny i bezprzewodowy dostęp do internetu. Sale są klimatyzowane, istnieje  możliwość ich zaciemnienia. Dodatkowo dysponujemy salą kominkową oraz salami, w których można zorganizować spotkania w mniejszym gronie. Zachęcamy też do zorganizowania konferencji  na  żaglowcu „Chopin” – największej jednostce pływającej po Wielkich Jeziorach Mazurskich. 

wiecej: pełna prezentacja


Pensjonat GAFEL
Ruciane Nida, Słowiańska 2
Tel: 87 423 11 83 / 603 291 149, Fax:
dorzuk@wp.pl

Pensjonacik jak i Przystań położone w malowniczej miejscowości Ruciane-Nida stanowią idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. W niewielkiej i niekrępującej odległości od centrum i w pobliżu przepięknego jeziora Nidzkiego zapewnia spokojny wypoczynek pozostawiając liczne atrakcje turystyczne w zasięgu ręki. Do Gafla zapraszamy zarówno pragnących spędzić wolny czas na wypoczynku w domowym zaciszu, czy zaciszu przystani jak i gości pragnących poznawać przepiękną okolicę Rucianego wraz ze wszelkimi atrakcjami. 

Oferta noclegowa:
Pokoje 2 osobowe 30 - 50 zł od osoby
Pokój 3-4 osobowy 30 - 50 zł od osoby
Dostawka                 20 - 30 zł od osoby

Czarter oraz zimowanie jachtów żaglowych - do ustalenia 

 

wiecej: pełna prezentacja


jeziora
»POLISHLAKES.COM   Copyright IP :tourism 2001-2010 All Rights Reserved.  Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Zobacz także inne serwisy IP:tourism
www.polishSEA.com  |  www.polishMOUNTAINS.com  |  www.KONFERENCJE.com

Jurata Jastarnia Jastrzębia Góra Karwia Rewal Dębki Władysławowo Krynica Morska Międzyzdroje Ustka Szczyrk Karpacz Szklarska Poręba Zakopane Mikołajki Węgorzewo Ruciane Nida Kazimierz Dolny Wczasy nad morzem 

Polecamy także Rezerwacja hoteli w Polsce i na świecie
Kreta

Warmia i Mazury noclegi